O nas

ANMAR S.C.- Hartowanie indukcyjne powstało ponad 25 lat temu.

Od samego początku zajmujemy się obróbką mechaniczną elementów metalowych. Zawsze interesowała nas stała współpraca z klientami przy zachowaniu najwyższej jakości usług indywidualnych. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów w całej Polsce.

Szukając stabilnych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej – skontaktuj się z nami. Zawsze doradzimy najlepsze rozwiązania dla utwardzenia danego detalu.

Wykonujemy usługi hartowania indukcyjnego części maszyn i urządzeń. Jest to rodzaj obróbki cieplnej polegający na rozgrzaniu materiału do odpowiedniej temperatury oraz odpowiednio szybkiemu schłodzeniu materiału w celu przebudowy wewnętrznej materiału. Dzięki takiemu zabiegowi materiał staje się bardziej wytrzymały, twardszy oraz wzrasta jego odporność na ścieranie.

Do rozgrzania materiału wykorzystujemy prąd elektryczny wysokiej częstotliwości.

FIRMA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaufanie naszych klientów.
Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

NASZA FILOZOFIA

Nie obiecujemy na wyrost 🙂 Szukamy najlepszych rozwiązań do danego detalu i materiału. Testujemy i sprawdzamy rezultaty, aby klient miał jak najlepszy produkt.

Oferta

Zajmujemy się obróbką cieplną metali i utwardzaniem ich na podstawie wytycznych zamawiającego. Dostosowujemy rozwiązania do danego detalu.